Blog krajoznawczy

Wielofunkcyjny system wyznaczony do ustabilizowania nawierzchni
System Tiltex to multifunkcyjny produkt przeznaczony do stabilizacji nawierzchni. Tego typu ground stabilisation dedykowane jest przede wszystkim do nawierzchni trudnodostępnych, takich jak stoki. Sprawdzi się tam, gdzie jest ogromne wzmożenie ruchu. Solidność i odporność na wilgoć gwarantują długą żywotność powierzchni. Ustabilizowanie ziemi w pobliżu autostrad, stacji kolejowych, czy innych obiektów nie jest już czasochłonna. Rolowana tkanina z betonu jest elastyczna, a więc po aplikacji wystarczy jedynie konstrukcję rozwinąć. Z uwagi na to, że nie ma potrzeby stosować urządzeń budowlanych oraz innych surowców, można także oczekiwać na niemałe oszczędności. Tkaniny betonowe nie zakłócą także miejscowego układu ekologicznego. Materiałami wchodzącymi w skład systemu Tiltex można wykładać rowy, zbiorniki, brzegi. Impregnowane tkaniny z betonu to solidna podstawa nawierzchni. Zastosowany mechanizm wiązania nie dopuszcza do przemieszczania się betonu.
źródło: przyrodniczek

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

Kategorie

Publikacje:

  • Sklep dla każdego numizmatyka - monety, odznaczenia, medale, skup banknotów Gdańsk akcesoria numizmatyczne, abonament numizmatyczny, sklep numizmatyczny Warszawa
  • Rekuperacja to mechaczniczny odzysk ciepła. Jest to skuteczne i energooszczednę rozwiązanie do którego używa się rekuperatory Poznań . Zobacz na czym to polega.
  • serwisy kawowe warszawa
  • Automatyczna pralnia dywanów w Warszawie oferuje pranie dywanów i pranie wykładzin z odbiorem. Zaufaj naszemu doświadzeniu i ciesz się czystym, pachnącym dywanem.
  • Mieszkasz w Lublinie? Szukasz pralni która wypierze ci dywan lub wykładzinę. Oferujemy pranie dywanów w mieście Lublin i okolicy. Usuwamy roztocza, zapachy i sierść.