Dlaczego właśnie EPoint4U?

Jak sama nazwa wskazuje, EPoint4U działa 4U, czyli dla Ciebie. Na pierwszym miejscu znajdują się dla nas czytelnicy. Publikujemy artykuły sponsorowane, ale nie robimy tego za wszelką cenę. Kierujemy się jakością, a nie ilością. Zawsze sprawdzamy, czy dostarczona treść spełnia nasze standardy, a w razie potrzeby pomagamy w edycji i researchu.

Zdalna redakcja, czyli jaka?

Od samego startu, EPoint4U miał być przyjaznym miejscem nie tylko dla czytelników, ale też redaktorów. Czasem spotykamy się w naszej siedzibie, aby spędzić razem czas oraz dzielić się inspiracją i entuzjazmem. Przez większość czasu pracujemy jednak zdalnie, również w podróży. Elastyczne warunki pracy pozwalają nam zdobywać jeszcze więcej pomysłów na nowe artykuły. Chcesz wiedzieć więcej o naszej pracy? Odezwij się do nas!

Na jakie tematy piszemy?

Nie ograniczamy się pod tym względem i nie odrzucamy żadnej tematyki. Inspiracji szukamy przede wszystkim w codziennym życiu: piszemy o wystroju wnętrz, podróżach, rodzicielstwie itd. Chętnie czytamy też sugestie naszych czytelników w komentarzach i wiadomościach prywatnych, dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami. Jesteśmy otwarci na sugestie: również konstruktywną krytykę, dzięki której wciąż szlifujemy swój warsztat.

Porozmawiajmy!